| Názov školy | Špeciálna základná škola s VJM - Speciális Alapiskola, Komárňanská 42, Hurbanovo |
| Adresa školy | Komárňanská č.42 |
| Telefón | +421357602433 |
| szsmhurbanovo@gmail.com | |
| WWW stránka | szsmhurbanovo.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Zoltán Misák | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 180
Počet tried: 20
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 2 | 1 | 2 | 4 | 3 | 2 | 3 | 1 | 2 | 20 |
| počet žiakov | 10 | 21 | 15 | 25 | 31 | 21 | 26 | 17 | 14 | 180 |
| z toho ŠVVP | 10 | 21 | 15 | 25 | 31 | 21 | 26 | 17 | 14 | 180 |
| z toho v ŠKD |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | BIO | CTN | DEJ | ESV | ETV | FYZ | GEO | HUV | HUV1 | CHE | INL | IFV | INF | KSJ | ILS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3H | |||||||||||||||
| 4H | |||||||||||||||
| 7H | 1,83 | 2,17 | 2,33 | 2,17 | 1,5 | 1,67 | |||||||||
| 5H | 2,22 | ||||||||||||||
| 8H | 2 | ||||||||||||||
| 6H | 2,13 | ||||||||||||||
| 3N | |||||||||||||||
| 4N | 1,6 | ||||||||||||||
| 9H | |||||||||||||||
| 6N | 2,56 | 1,33 | 2 | 1,56 | 2 | ||||||||||
| 1H | |||||||||||||||
| 1N | |||||||||||||||
| 2N | |||||||||||||||
| 1M | 3,5 | ||||||||||||||
| 2H | |||||||||||||||
| 7N | |||||||||||||||
| 2M | 2,67 | 3 | 3,17 | 2,5 | 3,5 | 1,89 | |||||||||
| 5N | 2 | 2 | 1,6 | 2 | 1,9 | ||||||||||
| 8N | 3 | ||||||||||||||
| 10H | 4 | 4 | 4 | 4 | 3,4 |
| Trieda | MJ | MJJK | MJL | MJL1 | MAT | MAT2 | MAT1 | NV | OBN | OBV | PXS | POC | PVC | PVC1 | PRI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3H | 2,6 | 2,4 | |||||||||||||
| 4H | 2,4 | 2,2 | |||||||||||||
| 7H | 2,33 | 2,17 | |||||||||||||
| 5H | 2,56 | 1,89 | |||||||||||||
| 8H | 2,4 | 2,1 | |||||||||||||
| 6H | 2,9 | 3 | |||||||||||||
| 3N | 2,9 | 2,5 | |||||||||||||
| 4N | 2,1 | 1,7 | |||||||||||||
| 9H | 3,75 | 3,75 | |||||||||||||
| 6N | 1,7 | 1,5 | |||||||||||||
| 1H | 1,4 | 1,4 | |||||||||||||
| 1N | |||||||||||||||
| 2N | 1,8 | 1,7 | |||||||||||||
| 1M | 3,38 | 3,25 | |||||||||||||
| 2H | 2,17 | 2,33 | |||||||||||||
| 7N | 4 | 4 | |||||||||||||
| 2M | 2,78 | 3 | |||||||||||||
| 5N | 2,3 | 2,2 | |||||||||||||
| 8N | 3,88 | 3,75 | |||||||||||||
| 10H | 4 | 4 |
| Trieda | REV | RGZ | RKS1 | RKS | RZR | SJ | SJK | SJL | SJSL | SPR | SEE | TSV | TEV | TEV1 | VUC |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3H | 2,6 | 1 | 1,2 | ||||||||||||
| 4H | 2,1 | 1 | |||||||||||||
| 7H | 2,08 | 1,08 | |||||||||||||
| 5H | 2 | 1 | |||||||||||||
| 8H | 2,2 | 2,2 | 1 | 1,6 | |||||||||||
| 6H | 3 | 2,67 | 2,8 | 1 | 1,5 | ||||||||||
| 3N | 3,1 | 1 | |||||||||||||
| 4N | 2,2 | 1 | |||||||||||||
| 9H | 3,5 | 3,25 | 4 | 1 | 2,5 | ||||||||||
| 6N | 1 | 2,2 | 1 | 1 | |||||||||||
| 1H | 1 | 1,2 | |||||||||||||
| 1N | |||||||||||||||
| 2N | 1 | 1,4 | |||||||||||||
| 1M | 1 | 1 | 3,75 | 1 | 1,75 | ||||||||||
| 2H | 4 | 4 | 4 | 1 | 1,17 | ||||||||||
| 7N | 4 | 3,8 | 4 | 1 | 4 | ||||||||||
| 2M | 3,44 | 1 | |||||||||||||
| 5N | 2,5 | 1 | |||||||||||||
| 8N | 3,38 | 4 | 1 | 3,88 | |||||||||||
| 10H | 4 | 3,8 | 4 | 1 | 3 |
| Trieda | VUC1 | VUC2 | VLA | VYV | VYV1 | ZEM |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3H | ||||||
| 4H | 1,6 | |||||
| 7H | ||||||
| 5H | 2,78 | |||||
| 8H | ||||||
| 6H | 2,86 | |||||
| 3N | 2,9 | |||||
| 4N | 1,6 | |||||
| 9H | ||||||
| 6N | ||||||
| 1H | ||||||
| 1N | ||||||
| 2N | ||||||
| 1M | 3,25 | |||||
| 2H | ||||||
| 7N | ||||||
| 2M | 1,33 | |||||
| 5N | 2,4 | |||||
| 8N | ||||||
| 10H |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 3H | 10 | 10 | 0 | 0 |
| 4H | 10 | 10 | 0 | 0 |
| 7H | 4 | 4 | 0 | 0 |
| 5H | 9 | 9 | 0 | 0 |
| 8H | 9 | 9 | 0 | 0 |
| 6H | 7 | 7 | 0 | 0 |
| 3N | 10 | 10 | 0 | 0 |
| 4N | 10 | 10 | 0 | 0 |
| 9H | 4 | 4 | 0 | 0 |
| 6N | 6 | 6 | 0 | 0 |
| 1H | 7 | 5 | 0 | 2 |
| 1N | 8 | 0 | 0 | 8 |
| 2N | 10 | 10 | 0 | 0 |
| 1M | 8 | 8 | 0 | 0 |
| 2H | 6 | 6 | 0 | 0 |
| 7N | 8 | 8 | 0 | 0 |
| 2M | 3 | 3 | 0 | 0 |
| 5N | 9 | 9 | 0 | 0 |
| 8N | 6 | 6 | 0 | 0 |
| 10H | 3 | 3 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3H | 10 | 1818 | 181,80 | 1666 | 166,60 | 152 | 15,20 |
| 4H | 10 | 1080 | 108,00 | 1015 | 101,50 | 65 | 6,50 |
| 7H | 4 | 224 | 56,00 | 224 | 56,00 | 0 | 0,00 |
| 5H | 9 | 961 | 106,78 | 916 | 101,78 | 45 | 5,00 |
| 8H | 9 | 905 | 100,56 | 890 | 98,89 | 15 | 1,67 |
| 6H | 7 | 1664 | 237,71 | 1268 | 181,14 | 396 | 56,57 |
| 3N | 10 | 473 | 47,30 | 408 | 40,80 | 65 | 6,50 |
| 4N | 10 | 1615 | 161,50 | 1599 | 159,90 | 16 | 1,60 |
| 9H | 4 | 4 | 1,00 | 4 | 1,00 | 0 | 0,00 |
| 6N | 6 | 506 | 84,33 | 484 | 80,67 | 22 | 3,67 |
| 1H | 7 | 412 | 61,77 | 404 | 60,63 | 8 | 1,14 |
| 1N | 8 | 983 | 122,88 | 983 | 122,88 | 0 | 0,00 |
| 2N | 10 | 720 | 72,00 | 660 | 66,00 | 60 | 6,00 |
| 1M | 8 | 1237 | 154,63 | 1237 | 154,63 | 0 | 0,00 |
| 2H | 6 | 1344 | 224,00 | 1344 | 224,00 | 0 | 0,00 |
| 7N | 8 | 60 | 7,50 | 60 | 7,50 | 0 | 0,00 |
| 2M | 3 | 395 | 131,67 | 395 | 131,67 | 0 | 0,00 |
| 5N | 9 | 1257 | 139,67 | 1247 | 138,56 | 10 | 1,11 |
| 8N | 6 | 42 | 7,00 | 42 | 7,00 | 0 | 0,00 |
| 10H | 3 | 20 | 6,67 | 20 | 6,67 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 2 | 1 | 2 | 4 | 3 | 2 | 3 | 1 | 2 | 20 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2019/2020 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2019/2020, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Bábkársko-dramatický krúžok | 0 | Mgr. Mária Bencsics Varga | |
| Pohybová výchova | 0 | Katarína Turančíková |
Od 13. marca 2020 do 30. júna 2020 prebiehalo v škole vyučovanie mimoriadnym spôsobom v súlade s nariadeniami hlavného hygienika a Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu. O spôsobe vyučovania, metódach, formách a hodnotení informuje škola na príslušných miestach v Správe o výchovno-vzdelávacej činnosti.
Vypracoval: Mgr. Zoltán Misák
V Hurbanove, 28. januára 2021
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage